Реал се распрашува за напаѓач кој минатата сезона играше во втората шпанска лига

Реал Мадрид е во потрага по нов напаѓач. „Кралскиот клуб“ се поврзува со Ерлинг Халанд, но таа варијанта не е …

Реал се распрашува за напаѓач кој минатата сезона играше во втората шпанска лига Прочитај повеќе