Мурињо: „Дејли мејл“ е ѓубре, не си заминувам од Манчестер

Жозе Мурињо јасно порача дека не е подготвен да си замине од Манчестер јунајтед на крајот на сезоната, опишувајќи го …

Мурињо: „Дејли мејл“ е ѓубре, не си заминувам од Манчестер Прочитај повеќе