На Дени Милс му се испушти: Во основа, Јунајтед се ср.ње!

Поранешниот фудбалер на Лидс и Манчестер сити, Дени Милс, го имаше еден од најинтересните гафови во живо на ТВ, откако …

На Дени Милс му се испушти: Во основа, Јунајтед се ср.ње! Прочитај повеќе