Директорот на Борусија признава: Кимих навистина ме нервира!

Пред „Дер класикер“ овој викенд, директорот на Борусија Дортмунд, Ханс-Јоаким Вацке признава дека ѕвездата на Баерн Минхен, Џошуа Кимих го …

Директорот на Борусија признава: Кимих навистина ме нервира! Прочитај повеќе