Хартсон: Обложувањето ќе ме убиеше

Поранешниот велшки интернационалец Џон Хартсон, кој во кариерата играше за тимови како Селтик, Арсенал и Вест Хем открива дека обложувањето …

Хартсон: Обложувањето ќе ме убиеше Прочитај повеќе