Top Sport

Диего Љоренте

Голем проблем за Шпанија – Уште еден играч е позитивен на коронавирусот

Уште еден репрезентативец на Шпанија е позитивен на коронавирусот. По капитенот Серхио Бускетс, кој доби позитивен тест во неделата, синоќа …

Голем проблем за Шпанија – Уште еден играч е позитивен на коронавирусот Прочитај повеќе

Scroll to Top