Осум меча суспензија за потсмевање со едноок фудбалер

Напаѓачот на шкотскиот Фалкирк, Кевин О’Хара доби суспензија од осум меча поради навреда и потсмевање на играчот од средниот ред …

Осум меча суспензија за потсмевање со едноок фудбалер Прочитај повеќе