„Џевахир Холдинг“ за посилен МЗТ

Македонскиот вицешампион и претставник во АБА2-лигата, екипата на МЗТ Скопје Аеродром, во новата сезона влегува значително засилена со нов спонзор, …

„Џевахир Холдинг“ за посилен МЗТ Прочитај повеќе