Трамп сака да влезе во ринг со Бајден на 11 септември: Ќе го нокаутирам за неколку секунди!

Поранешниот американски претседател Доналд Трамп викендов (на 20-годишнината од терористичките напади од 11 септември 2001) ќе се најде во необична …

Трамп сака да влезе во ринг со Бајден на 11 септември: Ќе го нокаутирам за неколку секунди! Прочитај повеќе