Top Sport

Џо Кол

Џо Кол: Азар требаше да биде најдобриот фудбалер на светот

Поранешниот англиски репрезентативец Џо Кол смета дека Еден Азар требаше да стане најдобриот фудбалер на светот, но не успеал да …

Џо Кол: Азар требаше да биде најдобриот фудбалер на светот Прочитај повеќе

Џо Кол: Челси пред Жозе беше убав клуб, тој не направи одвратни!

Поранешниот крилен фудбалер на Челси и на англиската репрезентација, Џо Кол со критики за менаџирањето на Португалецот Жозе Мурињо додека …

Џо Кол: Челси пред Жозе беше убав клуб, тој не направи одвратни! Прочитај повеќе

Scroll to Top