Top Sport

Џордан Лојд

Пабло Ласо сака да го донесе во Реал најдобриот играч на Црвена звезда

Кошаркарот на Црвена звезда, Џордан Лојд, внимателно го следат скаутите на Реал Мадрид. Реал процениле дека Лојд би бил идеална …

Пабло Ласо сака да го донесе во Реал најдобриот играч на Црвена звезда Прочитај повеќе

Scroll to Top