Френсис, по „уличниот“ нокаут сака меч со Тајсон

Поранешниот боксер во тешка категорија, Британецот Џулијус Френсис, кој неодамна повторно се врати на насловните страници на британските таблоиди кога …

Френсис, по „уличниот“ нокаут сака меч со Тајсон Прочитај повеќе