Тренерот на Катанија суспендиран откако спречи контра-напад на противниците.

Тренерот на Катанија, Џузепе Рафаеле доби суспензија од само четири меча во Серија Ц, откако во неверојатен инцидент го сопре …

Тренерот на Катанија суспендиран откако спречи контра-напад на противниците. Прочитај повеќе