ЛЕ: Дрита го елиминираше Силекс, Милан и Волфсбург рутински

Шкендија останува единствениот македонски претставник во европските натпреварување, откако Силекс со 0:2 загуби од косовскиот клуб Дрита и беше елиминиран …

ЛЕ: Дрита го елиминираше Силекс, Милан и Волфсбург рутински Прочитај повеќе