Top Sport

Едуард Менди

Тухел се израмни со Сколари – нема пораз откако е на клупата на Челси

Фудбалерите на Челси попладнево кај Лидс одиграа 0:0. На тој меч блескаше голманот на „сините“ Едуард Менди кој успеа дури …

Тухел се израмни со Сколари – нема пораз откако е на клупата на Челси Прочитај повеќе

Scroll to Top