Спахиќ тешко повреден во сообраќајна несреќа

Поранешниот капитен на фудбалската репрезентација Босна и Херцеговина доживеал тешка сообраќајна несреќа, јавија локалните медиуми. Сообраќајаната несреќа се случила во …

Спахиќ тешко повреден во сообраќајна несреќа Прочитај повеќе