Сопругата му „копала гроб“ на фудбалерот Емре Ашик, љубовникот ја издал

Јагмур Ашик, сопругата на екс-фудбалерот на Фенербахче, Галатасарај и на Бешикташ, Емре Ашик е обвинета дека на љубовникот му понудила …

Сопругата му „копала гроб“ на фудбалерот Емре Ашик, љубовникот ја издал Прочитај повеќе