Енрике Иглесијас ги „собра“ Барса и Реал во новата фудбалска химна (видео)

Латино поп-ѕвездата Енрике Иглесијас успеа да ги собере лутите ривали од Реал Мадрид и Барселона во спотот за неговата нова …

Енрике Иглесијас ги „собра“ Барса и Реал во новата фудбалска химна (видео) Прочитај повеќе