Англиски седмолигаш сака да го позајми Халанд на дваесет и осум дена

Ерлинг Халанд е едно од големите фудбалски имиња кои нема да настапуваат на Светското првенство во Катар, откако неговата Норвешка …

Англиски седмолигаш сака да го позајми Халанд на дваесет и осум дена Прочитај повеќе