Дебитантот Петронас Јамаха Сепанг ги претстави моторите

Петронас Јамаха Сепанг ги претстави моторите со кои ќе дебитира во „кралската класа“ во Мото ГП шампионатот. На свечената церемонија …

Дебитантот Петронас Јамаха Сепанг ги претстави моторите Прочитај повеќе