Реал без Валверде најмалку еден месец

Реал Мадрид, синоќа, загуби на „Местаља“ од Валенсија (4:1) и остана без Уругавецот Феде Валверде. Младиот играч од редот за …

Реал без Валверде најмалку еден месец Прочитај повеќе