Интер Мајами ги обедини браќата Игуаин

Гонзало Игуаин ќе има добро познат соиграч во Интер Мајами, откако МЛС клубот на Дејвид Бекам потврдија дека потпишале договор …

Интер Мајами ги обедини браќата Игуаин Прочитај повеќе