Шкендија во финишот ги декласираше „лавовите“, Струга (барем засега) лидер

Актуелниот македонски шампион, Шкендија во четвртото коло, конечно, стигна до првата победа во новата сезона, откако со 4:0 го декласираше …

Шкендија во финишот ги декласираше „лавовите“, Струга (барем засега) лидер Прочитај повеќе