Вардар „падна“ во Велешта, Силекс со максимален учинок

Вардар не успеа да си замине непоразен од Велешта, губејќи со 2:1 во четвртото коло од Втората фудбалска лига-Запад за …

Вардар „падна“ во Велешта, Силекс со максимален учинок Прочитај повеќе