Њукасл му дадоа шанса на ѕидарот кој постигна гол со ножички

Флорен Инделасио минатата година работеше како ѕидар додека играше за австралискиот четвртолигаш Фрејзер парк ФЦ, а сега официјално потпиша краткорочен …

Њукасл му дадоа шанса на ѕидарот кој постигна гол со ножички Прочитај повеќе