Мечот траел кога му кажале на Барнс дека е трејдуван

Сакраменто Кингс и Далас Маверикс реализираа трејд кој го носи Херисон Барнс во Сакраменто. Играчот во текот на мечот со …

Мечот траел кога му кажале на Барнс дека е трејдуван Прочитај повеќе