Гестот на Сон го воодушеви фудбалскиот свет (Видео)

Фудбалерот на Тотенхем Хјеон-мин Сон постигна два гола во Белград во победата над Црвена ѕвезда 4:0. Репрезентативецот на Јужна Кореја …

Гестот на Сон го воодушеви фудбалскиот свет (Видео) Прочитај повеќе