(Видео) Среќна „седумка“ за Севилја во Лига Европа, прв пораз во финале за Мурињо!

Севилја го потврди епитетот на „мајстор“ во Лига Европа, освојувајќи ја својата седма титула на „Пушкаш арената“ во Будимпешта, откако …

(Видео) Среќна „седумка“ за Севилја во Лига Европа, прв пораз во финале за Мурињо! Прочитај повеќе