Top Sport

Ибрахим Конате

Конате ги минал лекарските прегледи – Ливерпул ќе платат 40 милиони евра

Фудбалскиот клуб Ливерпул го договори првиот трансфер во летниот преоден рок. „Црвените“, се договориле со дефанзивецот на лајпциг, Ибрахим Конате. …

Конате ги минал лекарските прегледи – Ливерпул ќе платат 40 милиони евра Прочитај повеќе

Scroll to Top