Top Sport

Иштван Ковач

Наполи ги осуди новинарите кои го навредуваа судијата Ковач по поразот од Милан

Неколку новинари од Неапол отворено го обвинија судијата Иштван Ковач и главниот делегат на судиите во УЕФА, Роберто Росети по …

Наполи ги осуди новинарите кои го навредуваа судијата Ковач по поразот од Милан Прочитај повеќе

Scroll to Top