Јанта Волеј КВ и Работнички во финалето на Купот на Македонија

Одбојкарките на Јанта Волеј КВ и на Работнички ќе играат во финалето на 29. издание на Купот на Македонија. Во …

Јанта Волеј КВ и Работнички во финалето на Купот на Македонија Прочитај повеќе