Арсенал заинтересирани за талентот Пино

Арсенал се заинтересирани за крилото на Вилјареал, Јереми Пино, а „жолтата подморница“ е подготвена за договор доколку премиерлигашот плати над …

Арсенал заинтересирани за талентот Пино Прочитај повеќе