Кајла Херисон: Јас сум женска верзија на Хабиб, само подобра (видео)

Двократната олимписка шампионка во џудо, Кајла Херисон, која е непоразена по трансферот во ММА октагонот, вели дека има боречки квалитети …

Кајла Херисон: Јас сум женска верзија на Хабиб, само подобра (видео) Прочитај повеќе