Top Sport

Камил Гросицки

Најголемиот малер на преодниот рок, задоцниле документите 21 секунда

На последниот ден од преодниот рок во Англија, второлигашот Нотингем Форест се обидел да го доведе во своите редови полскиот …

Најголемиот малер на преодниот рок, задоцниле документите 21 секунда Прочитај повеќе

Бурсаспор на бизарен начин остана без планираното засилување

Полјакот Камил Гросицки е главниот актер на најбизарната приказна што се случила во летниот преоден рок. Гросицки (30) е член …

Бурсаспор на бизарен начин остана без планираното засилување Прочитај повеќе

Scroll to Top