„Седумка“ на последниот тест на Интер против Карарезе

Интер имаше уште еден контролен меч во кој забележа висока победа, откако против третолигашот Карарезе стигна до 7:0 триумф. Ромелу …

„Седумка“ на последниот тест на Интер против Карарезе Прочитај повеќе