„Кетрин сакаше да се самоубие поради Роналдо“

Никако да стивне бурата околу тужбата за силување што против Кристијано Роналдо ја покрена Кетрин Мајоргa. Деновиве, во интервју за …

„Кетрин сакаше да се самоубие поради Роналдо“ Прочитај повеќе