Халанд доби цела година бесплатна храна од ресторанот на Гроскројц

Норвешката сензација на Борусија Дортмунд, Ерлинг Халанд ќе добие цела година бесплатна храна од ресторанот на поранешниот фудбалер на „милионерите“, …

Халанд доби цела година бесплатна храна од ресторанот на Гроскројц Прочитај повеќе