Top Sport

КК Црвена звзеда

Антиќ: Самите сме си виновни, сами мора да излеземе од ова

Перо Антиќ, трикратниот освојувач на Евролигата, верува дека Црвена звезда ќе успее да ја реализира главната цел за оваа сезона, …

Антиќ: Самите сме си виновни, сами мора да излеземе од ова Прочитај повеќе

Scroll to Top