МЗТ по продолженија го „искачи“ Ловќен!

МЗТ Скопје стигна до третата победа во четвртиот меч во регионалната АБА втора лига, откако по продолженија со 100:90 (19:24, …

МЗТ по продолженија го „искачи“ Ловќен! Прочитај повеќе