Top Sport

Кореја – ракометна репрезентација

Германците со „атомски“ старт против обединетата Кореја

Ко-домаќините на Светското првенство во ракомет имаа совршен старт на Мундијалот, откако Германија со 30:19 ја „растури“ Кореја во првиот …

Германците со „атомски“ старт против обединетата Кореја Прочитај повеќе

Scroll to Top