Тешка повреда на Крис Леверт (Видео)

Натпреварот помеѓу Минесота Тимбервулвс и Бруклин Нетс мина во знакот на тешката повреда, со која во финишот на првото полувреме …

Тешка повреда на Крис Леверт (Видео) Прочитај повеќе