Евертон: Не сме се договориле со Анчелоти

Фудбалскиот клуб Евертон со соопштение се обрати до јавноста по шпекулациите дека Карло Анчелоти ќе биде новиот тренер. Челниците на …

Евертон: Не сме се договориле со Анчелоти Прочитај повеќе