Лео Борг по стапките на славниот татко

15-годишниот син на Бјорн Борг, Лео се подготвува да стане професионален тенисер, вели неговиот татко. Тинејџерот во четвртокот настапуваше во …

Лео Борг по стапките на славниот татко Прочитај повеќе