Аларм во Баерн: Левандовски го повреди коленото

Напаѓачот на Баерн Минхен, Роберт Левандовски, заработи повреда на коленото на вчерашниот тренинг на баварскиот тим. Полскиот интернационалец се фатил …

Аларм во Баерн: Левандовски го повреди коленото Прочитај повеќе