Ливерпул го продава Каријус

Ливерпул го стави на трансфер-листата голманот Лорис Кариус. Германецот изминатите две сезони беше позајмен во Бешикташ меѓутоа турскиот клуб нема …

Ливерпул го продава Каријус Прочитај повеќе