Што правиш Луис Густаво? (Видео)

Искусниот бразилски фудбалер, Луис Густаво, синоќа го постигна најсмешниот авто-гол оваа сезона. Ајнтрахт, во Франкфурт, го прегази Олимпик Марсеј со …

Што правиш Луис Густаво? (Видео) Прочитај повеќе