Брегалница се засили со Грузиецот Робакидзе

Грузиецот Лука Робакидзе е најновото засилување за Брегалница за новата сезона во Првата македонска фудбалска лига, објави македонскиот прволигаш. 23-годишниот …

Брегалница се засили со Грузиецот Робакидзе Прочитај повеќе