Top Sport

Мајк Ешли

Њукасл јунајтед пред продажба на саудиски инвеститори

Контроверзното владеење на Мајк Ешли над Њукасл јунајтед се доближува до својот крај, откако „Би-би-си“ потврди дека досегашниот газда веќе …

Њукасл јунајтед пред продажба на саудиски инвеститори Прочитај повеќе

Scroll to Top