ММА: Веном Пејџ во првата рунда го нокаутираше Мелило (видео)

Мајкл „Веном“ Пејџ го предизвика својот стар ривал Даглас Лима на ри-меч, откако во саботата на Лондон Белатор стигна до …

ММА: Веном Пејџ во првата рунда го нокаутираше Мелило (видео) Прочитај повеќе