Top Sport

Македонија – машка одбојкарска репрезентацијаа

Одбојкарите на мегдан со Хрватска, девојките ја пречекуваат Естонија

Најдобрите македонски одбојкари вечерва (20.15 часот) ја продолжуваат авантурата во Златната Европска лига. По победата над Белгија, нов предизвик за …

Одбојкарите на мегдан со Хрватска, девојките ја пречекуваат Естонија Прочитај повеќе

Двојна одбојкарска програма во Скопје, мажите на дуел со Белгија, дамите против Летонија

Одбојкарските репрезентации на Македонија денеска ќе бидат домаќини на натпревари од Европската лига. Одбојкарите ќе играат против Белгија, а двојната …

Двојна одбојкарска програма во Скопје, мажите на дуел со Белгија, дамите против Летонија Прочитај повеќе

Scroll to Top